torek, 27. januar 2009

Tim-Kevin zmagovalec Burton AM Toura

Tim-Kevin Ravnjak je v soboto, 24.1.2009 na mednarodnem slopestyle tekmovanju Burton AM Tour, zmagal v kategoriji do vključno 14 let. Drugo in tretje mesto sta zasedla Nizozemca Gino Rupp in Roos Tamor. S svojimi navdušojočimi vožnjami je 12-letni Velenjčan v absolutni kategoriji osvojil tretje mesto - prehitela sta ga le dva Avstrijca in sicer 19-letni Thomas Minichberger 18-letni Kevin Scheruebl.

Tekmovanja sta se, v kategoriji do vključno 14 let udeležili še Filip Kavčič, ki je bil na koncu peti in Daniel Miha Žilaji, ki je zasedel 11. mesto.

V kategoriji nad 14 let je zmago slavil Avstrijec Thomas Minichberger pred rojakom Kevin Scheruebl, na tretje mesto pa se je uvrstil Peter Walchhofer. Slovenski uspeh so dopolnil Žiga Rakovec s petim, Luka Bizjak z osmim, Luka Krajnik s trinajstim, Miha Kemperle s šestnajstim in Matic Bezjak z 26. mestom.

Med dekleti do vključno 14. let je slavila edina tekmovalka - Poljakinja Klementyna Kolodziej, v kategoriji nad 14. let pa je zmagala Avstrijka Lisa Harml, pred rojakinjo Mariello Kreitmayr in Hrvatico Saro Franjul.

Na fotografijah: Tim-Kevin Ravnjak
Napisala: Nina Goršič